TRANSTAV TT, s.r.o. - STAVEBNÁ FIRMA, ZEMNÉ PRÁCE, NÁKLADNÁ AUTODOPRAVA

O našej firme

Spoločnosť TRANSTAV TT je dynamickou stavebnou firmou, ktorá si od svojho založenia v roku 2008  našla už množstvo spokojných zákazníkov. Vysoká kvalita prevádzaných prác, prepracované technologické postupy, kvalifikovaný personál či dodržanie dohodnutých termínov realizácií sú samozrejmou súčasťou našej činnosti.

Medzi naše hlavné aktivity patrí stavebná činnosť v rámci ktorých vykonávame celú škálu činností podľa požiadaviek zadávateľa od výkopových prác až po veľké projekty rodinných či bytových domov. Medzi naše ďalšie aktivity patrí autodoprava, v rámci ktorej zabezpečujeme prepravu stavebných materiálov, zeminy či odpadu.

Za obdobie posledných rokov sa naša spoločnosť stále viac a viac objavuje pri realizáciách športových stavieb. Zo začiatku predovšetkým išlo o kompletné vybudovanie podkladových vrstiev pod veľké futbalové ihriská s umelým športovým povrchom, vrátane odvodňovacieho systému a rôznych súvisiacich zemných prácach v napojení na zavlažovací systém, oplotenie a osvetlenie ihrísk. Táto činnosť nás natoľko zaujala, že sme svoj sortiment rozšírili o kompletnú výstavbu športových stavieb.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Máte otázku?
+421 948 200 288 / +421 904 847 030

Viac kontaktov »

TRANSTAV TT, s.r.o., Orešianska 1, 917 07 Trnava

TRANSTAV TT, s.r.o. Všetky práva vyhradené © 2019